• Spotkanie opłatkowe

• Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego spotkania i kolędowania. Z tej okazji w naszej szkole odbyło się Spotkanie Opłatkowe, któremu towarzyszyła radosna, świąteczna atmosfera. Ze względu na dużą absencję uczniów spowodowaną grypą, dzieci przygotowały krótki program artystyczny przeplatany wspólnie śpiewanymi kolędami. Zwieńczeniem spotkania było podzielenie się opłatkiem i życzenia świąteczne złożone przez dyrektor szkoły, panią Lucynę Przytułę.

• Wkrótce święta

• Podczas przygotowań na nadejście Świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły chętnie i z zaangażowaniem uczestniczyli w różnego rodzaju zajęciach o tej tematyce. Dzieci na zajęciach poznawały tradycje i zwyczaje związane ze świętami. Chętnie wykonywały świąteczne prace plastyczne. Brały udział w konkursach plastycznych o tematyce świątecznej. Najwięcej radości sprawiło im pieczenie i dekorowanie pierniczków.